Tik Tok’ta canlı yayın yaparken kendisini durduran polislere küfreden tır sürücüsü hakkında soruşturma açıldı « İBB | İSTANBUL BASIN BÜROSU

Tik Tok’ta canlı yayın yaparken kendisini durduran polislere küfreden tır sürücüsü hakkında soruşturma açıldı

Samsun’da bir tır sürücüsü Tik Tok adlı sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaparken radara girince kendisini durdurmak isteyen polislere canlı yayında küfürler yağdırdı. Polislerin şikayeti üzerine şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.

Tik Tok’ta canlı yayın yaparken kendisini durduran polislere küfreden tır sürücüsü hakkında soruşturma açıldı
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 7:23

59 views

Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Samsun Ankara yolu Sarıışık mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ö.S. idaresindeki tır ile seyir halindeyken bir yandan da Tik Tok adlı sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yapmaya başladı. Ancak, hız sınırını aşıp radara yakalanınca Samsun Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri kendisini durdurmak istedi. Bir yandan canlı yayın yapan Ö.S., polis ekiplerinin kendisini durduracağını anlayınca görevli polislere canlı yayında küfürler yağdırdı. Trafik polisi ise kendilerine edilen küfürlerin farkında olmadan kibar bir şekilde, “Kaptan hoş geldin. Ehliyetin ve ruhsatın sağ olasın” demesi de yine canlı yayına yansıdı.